ابریشم ایران نام نویسی اخبار اجتماعی

ابریشم: ایران نام نویسی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری زبل خان نیستم هرجا می روم از خودم تصویر بگذارم / بهناز جعفری

بهناز جعفری با حضور در برنامه من و شما به تهیه کنندگی هادی قندی و اجرای آرش ظلی پور که روزهای جمعه از شبکه شما پخش می شود، از آن اتفاق جنجالی در نشست خبری زیر پ

زبل خان نیستم هرجا می روم از خودم تصویر بگذارم / بهناز جعفری

بهناز جعفری:زبل خان نیستم هرجا می روم از خودم تصویر بگذارم

عبارات مهم : تصویر

بهناز جعفری با حضور در برنامه من و شما به تهیه کنندگی هادی قندی و اجرای آرش ظلی پور که روزهای جمعه از شبکه شما پخش می شود، از آن اتفاق جنجالی در نشست خبری زیر پای مادر و زندگی شخصی و اینستاگرام و …. گفت.

به گزارش صبا، وی در ابتدا عنوان کرد: بعد از ماجراهایی که در آن نشست خبری پیش آمد من قرار بود سفر بروم و به هرحال خارج از کشور هم که بودم اینترنت و تمام حاشیه های این داستان را پیگیری میکردم مدام میخواستم چیزی بنویسم و توضیحی بدهم ولی نشد و حتی آن سفر هم به من نچسبید. بالاخره در تقویم دنبال مناسبتی گشتم و روز خبرنگار عالی ترین وقت بود چون من جهت شهرت و هایلات شدن که آن حرف را نزدم و از اتفاقات بعدش ناراحت بودم ولی میخواستم با آرامش این ماجرا حل شود. به هرحال یک سال جهت آن سریال زحمت کشیده شده است بود و من از آقای نعمت الله خیلی شرمنده شدم که نتیجه زحمت هایشان با آن اتفاق تحت تأثیر قرار گرفت.

زبل خان نیستم هرجا می روم از خودم تصویر بگذارم / بهناز جعفری

وی در پاسخ به این سوْال آرش ظلی پور راجع به حمایت خاص رامبد جوان گفت: به هرحال این همکاران من حمایت کردند که جهت من عزیز و مغتنم بود شاید من بودم هم همین کار را می کردم .

جعفری راجع به فعالیت گزیده و مختصرش در اینترنت گفت: من تازه به اینستاگرام پیوستم و خیلی فعالیت خاصی ندارم و شاید این را از صفحات همکارانی یاد گرفتم که تحسینشان کردم. زیاد تلاش کردم به وسیله اینستا حامی حیوانات باشم، از کمپین ها بگویم یا پست های موقت دیگر چون دوست ندارم به خودشیفتگی نزدیک بشوم و مثل عده ای هرجا میروم از خودم تصویر بگذارم ، من زبل خان که نیستم!

این بازیگر در آخر این گفتگو جهت نخستین راجع به زندگی شخصی اش گفت: من ازدواج نکردم چون اگر بخواهم زندگی یکسان داشته باشم باید بازیگری را بگذارم کنار و هرگز این کار را نخواهم کرد بنابرین هیچ وقت ازدواج نمی کنم.

بهناز جعفری با حضور در برنامه من و شما به تهیه کنندگی هادی قندی و اجرای آرش ظلی پور که روزهای جمعه از شبکه شما پخش می شود، از آن اتفاق جنجالی در نشست خبری زیر پ

واژه های کلیدی: تصویر | زندگی | اینترنت | اینستاگرام | بهناز جعفری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs